Produkt Innowacyjny

dla Logistyki, Transportu
i Produkcji 2019

1/4

Trwa nabór do piętnastej edycji konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019”.

 

Kolejna edycja wyjątkowej idei ma na celu wyłonienie wyróżniających się produktów i usługi wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). W konkursie wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

 

Konkurs ma już swoją bogatą historię. Po raz pierwszy rozegrany został w 2005 roku. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw. Z nagrodzonymi produktami i usługami można się zapoznać, odwiedzając zakładkę Nagrodzone produkty.

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania wśród Państwa obecnych lub potencjalnych klientów oraz promocję rozwiązania na rynku. Już samo zgłoszenie oznacza obecność w towarzystwie najlepszych produktów i usług na rynku TSL. Nawet jeśli zgłoszenie nie otrzyma wyróżnienia, to informacja o nim pojawi się w mediach branżowych. Każdy produkt pozytywnie zaopiniowany przez Kapitułę będzie miał szansę na szczegółowe zaprezentowanie go w czasopismach: Eurologistics, Truck&Business Polska, Logistyka Produkcji, w portalach log24.pl, eurologistics.pl, innowacje.eurologistics.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

Zwycięzców konkursu wybiera niezależna kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Na ankiety zgłoszeniowe czekamy do 4 listopada 2019 r. , ale zachęcamy do przysyłania zgłoszeń znacznie wcześniej. Dzięki temu projekty będziemy mogli wcześniej pokazać szerszej publiczności i promować je w mediach wydawnictwa Eurologistics. Ogłoszenie wyników odbędzie się 5 grudnia 2019 r. podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019. 

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

 

Zapraszamy!