Produkt Innowacyjny 2017Z przyjemnością ogłaszamy, że nabór projektów do konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2017” został otwarty.

Kolejna, trzynasta już edycja wyjątkowej idei, mającej na celu wyłonienie wyróżniających się produktów i usługi wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). W konkursie wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

Konkurs ma już swoją bogatą historię. Po raz pierwszy rozegrany został w 2005 roku. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw. Z nagrodzonymi produktami i usługami można się zapoznać, odwiedzając zakładkę Nagrodzone produkty.

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania wśród Państwa obecnych lub potencjalnych klientów oraz promocję rozwiązania na rynku.

Już samo zgłoszenie oznacza obecność w towarzystwie najlepszych produktów i usług na rynku TSL. Nawet jeśli zgłoszenie nie otrzyma wyróżnienia, to informacja o nim pojawi się w mediach branżowych. Każdy produkt pozytywnie zaopiniowany przez Kapitułę będzie miał szansę na szczegółowe zaprezentowanie go w czasopiśmie Eurologistics, Truck&Business Polska, Logistyka Produkcji, w portalach log24.pl, eurologistics.pl, innowacje.eurologistics.pl oraz w mediach społecznościowych.

Zwycięzców konkursu wybiera niezależna kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce.

Na ankiety zgłoszeniowe czekamy do 3 listopada 2017 roku. Zachęcamy jednak do przysyłania zgłoszeń znacznie wcześniej. Dzięki temu projekty będziemy mogli wcześniej pokazać szerszej publiczności i promować je w mediach wydawnictwa Eurologistics.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 7 grudnia 2017 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2017.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy do udziału w kolejnej, trzynastej edycji konkursu!